Ian Somerhalder | Relationships

22. května 2013 v 9:17 | Čokinka


Ianova první slavná přítelkyně je krásná herečka Kate Bosworth, kterou můžete znát například z romantického filmu Rande z celebritou. Rozešli se v prosinci 2002 a po té si Kate začla z dalším sexy idolem a hercem Orlandem Bloomem.


Dalším vztahem Iana se stala žena známá hlavně díky své sestře Paris, ano byla to Nicky Hilton i ona Iana na chvilku klofla. Nicky možná neznáte všichni až tak dobře, ale určitě víte, že je to sestra Paris Hiltonové a o té asi každý už nějaký ten drb slyšel. Nicky se snažila prosadit jako herečka hodně dlouho, ale její role se stali spíše propadáky a tak se spokojila s povoláním modelky a ještě navrhuje vlastní módní kolekce jako návrhářka. Ian s Nicky se rozešli v červenci 2004 po několika měsíčním vztahu.


Další herečka, která měla to štěstí na chvíli se spustit s Ianem se jmenuje Maggie Grace, kterou známe především z Twilight Ságy - posledních dvou dílu Rozbřesk 1. a 2. část. Ale má za sebou velkou řadu rolí i v dalších známých filmech jako je například Faster, Zatím spolu zatím živy, 96 hodin nebo ji také možná znáte ze seriálu LOST neboli Ztraceni, kde si zahrála po boku Iana a tam se také seznámili. Jejich vztah ukončili v roce 2007.


Následující partnerka Iana Somerhaldera se stala Ashley Greene z Twilight ságy, kde ztvárnila naši oblíbenou Alice Cullenovou. Kromě toho si zahrála například i ve filmu LOL. A jen tak pro zajímavost, Ashley má kromě Iana za sebou velkou spoustu vztahů se slavnými muži. Například chodila s Joshem Hendersonem , kterého známe z role Johna Rosse v Dallasu 2012, Chace Crawfordem známého jako Natea ze Super drbny anebo Joem Jonasem ze skupiny Jonas brothers. S Ianem chodila několik měsíců a jejich vztah se rozpadl v dubnu 2009.


A Ianova poslední přítelkyně je Nina Dobrev, kterou všichni známe a zbožňujeme. Chodí spolu od března 2010 a podle nějakých zdrojů se rozešli v květnu 2013, ale protože to ani jeden z nich neověřil, vypadá to, že jsou to pouze fámy, Nina a Ian jsou stále spolu a pravděpodobně jim to stále klape.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama