1.Kontrola Affiliates | Vyhodnocení

23. května 2013 v 10:12 | Čokinka
KONEC KONTROLY AFFILIATIES!

Někteří se vůbec nezapsali, myslela jsem si, že mazat nikoho nebudu, ale nakonec musím, protože jsou blogy co se mnou spřátelili, já je obíhám a oni ke mě nepřijdou vůbec, takže to je asi jasné proč jsem se rozhodla smazat.

SMAZÁNO

NORMAL

TOP

ELITE

SISTER

FAVOURITE PAGE

Takhle nějak bych to asi chtěla :)

Jsem strašně spokojená, že už to konečně mám, jupííí :) Ale pořád jde přeci jen o rozdělení Affiliaties, takže doufám, že se nikdo neurazil pokud jsem ho umístila do nižší skupiny než mi napsal, že by bral. Není to myšleno nijak zle a když budu mít více v času v týdnu, tak Vás stejně oběhnu častěji, mě to prostě vždycky nedá :)

Jinak v NORMAL mám blogy, které nejsou o tématu TVD nebo PLL. Ale to není vůbec žádné mínus.
Blogy mám rádá úplně stejně a budu je pravidelně navštěvovat, jen v tom chci mít trochu pořádek prostě. Ti co jsou v Top jsou ti co mě obíháte pravidelně, ale přece jen ménně než ostatní, neměla jsem kam Vás dát. V Elite je to jasné, blogy na které chodím pravidelně a oni i ke mě. Jako Sisters sites bych chtěla Ninu a Slikiho. Sliki ty ses mi zapsal do Elite, takže pokud chceš tam, tak není problém, abych to přepsala, stačí napsat, kdyby ti to nevyhovovalo. A jako BEST ONE FAVOURITE PAGE bych chtěla Katarinu. Kat ty ses mi ale zapsala zase jen do Sisters, takže pokud bys nechtěla být FP, tak taky stačí napsat, ale byla bych moc ráda, kdybys chtěla.

To je asi tak všechno, jdu si udělat menu a začít na rekonstrukci článků :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama