1.Kontrola Affiliates

23. května 2013 v 10:10 | Čokinka
Tohle není úplně typická kontrola Affs na jakou jste asi zvyklý z ostatních blogů. Nemyslím si, že mám Affs nějak zvlášť moc, abych to nestíhala obíhat, občas sice není čas, ale myslím si, že obíhám, tak aby to každému stačilo. NECHCI MAZAT ŽÁDNÉ AFFILIATIES. Jde mi jen o to, že si chci už plně zdokonalit menu, tím pádem potřebuju udělat ikonky do Affiliaties. Chci si Vás rozdělit do skupin podle toho jak se navzájem obíháme. Ale nechci to vybírat bez Vás, kdyby náhodou někdo nesouhlasil.

Budu rozdělovat do 5.skupin.
FAVOURITE PAGE
Sister sites
Elite Affiliaties
Top Affiliaties
Normal Affiliaties

1.FAVOURITE PAGE - Chtěla bych si vybrat jednu stránku, která bude mít v mém menu sovu ikonkou v podstatě reklamu, u ikonky bude menší popis o tom blogu a přezdívka adminky. Bude ta stránka, která na můj blog bude mít opravdu zájem chodit a ke které já budu chodit také. Nebudu komentovat jeden článek, ale více článku a budu se o ten blog opravdu zajímat, zapojovat se do soutěží, hlasovat v anketách, a to samé očekávám i od té stránky. Kdyby měl o to někdo zájem byla bych moc ráda.

2.SISTER SITES - Jsou to stránky ke kterým zajdu minimálně 5xdo týdne. Jako u Favourite Page komentuji více článku, zajímám se o vaše stránky, zapojuji se do soutěží, hlasuju v anketách.

3.ELITE AFFILIATIES - Obíhám minimálně 4xdo týdne. Hlasuju v anketách, komentuji více článku, případně se zapojuju do soutěží.

4. TOP AFFILIATIES - Obíhám minimálně 3xdo týdne. Hlasuju v anketách, komentuji více článku, případně se zapojuju do soutěží.

5. NORMAL AFFILIATIES - Obíhám minimálně 2xdo týdne. Hlasuju v anketách, komentuji více článku, případně se zapojuju do soutěží.

Zapojuju se do soutěží, které mě nějakým způsobem zaujmou, takže není podmínkou mít mě v určitě skupině, to je asi jasný. V anketách jako jsoun POTM, Hot or Not, ... jsem vdycky hlasovala u každého Afka a hodlám v tom pokračovat. A co se týká komentování více článků, dělala jsem to vždycky a dělat budu. To samé čekám i od Vás, je vždycky trochu smutné, když Affs k Vám chodí jen z povinnosti, proto nespřáteluju s každým, ale jen s blogy, u kterých vím, že mi nevadí k nim chodit a zajímá mě jejich blog. Proto doufám, že tohle rozdělení bude fungovat.

Do komentářů mi pište:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Do které skupiny byste chtěli zařadit.
4. Napište názor na rozdělení, co si o tom myslíte.

Vybrat si Favourite Page je samozřejmě na oboustranné dohodě.
Budu moc ráda když se tam někdo zapíše, ale nezapisujte se pokud to nemyslíte vážně :)
Samozřejmě nikomu hlavu neutrhnu, když párkrát neoběhne nebo neokomentuje více článku, ale když je to pořád, jde vidět, že nemá zájem zůstat mým Affs, tudíž mažu. Mám několik favoritů, které bych chtěla na Favourite Page, ale nevím jestli budou mít zájem, takže si to zatím nechám pro sebe :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama